מעבדות רפואיות בישראל

במעבדות רפואיות נערכות בדיקות מקיפות על דגימות שנלקחו מגוף האדם כמו דם, שתן, רוק וכדומה. להלן פרטי מעבדות רפואיות, לרבות כתובות, אתרי אינטרנט ומספרי טלפון.

במעבדה רפואית נערכות בדיקות מקיפות על דגימות שנלקחו מגוף האדם כמו דם, שתן, רוק וכדומה, על מנת לקבל מידע על מצבו הבריאותי של המטופל, לגבש אבחנה רפואית ולקבוע המשך טיפול רפואי במידת הצורך. מעבדות רפואיות לרוב מקבלות את דגימות המטופלים שעליהן לבחון מבתי החולים, אליהם הן מצורפות ועובדות איתם בשיתוף פעולה מלא. לצדן קיימות מעבדות פרטיות שעובדות עם מכונים רפואיים, חברות ביטוח, מכוני מחקר ושאר מרפאות. מעבדות רפואיות מתחלקות לתחומים רבים, לכל אחת תחום ההתמחות שלה ואנשי המקצוע העוסקים בו. תחומי העיסוק כוללים מיקרוביולוגיה, המטולוגיה, פוריות, גנטיקה, פתולוגיה, ביוכימיה ועוד רבים.

מעבדות רפואיות מובילות בארץ

א.מ.ל מעבדות רפואיות

א.מ.ל היא המעבדה הרפואית הפרטית הגדולה בארץ והיא בעלת סניפים בהרצלייה מדיקל סנטר ובמדיקל סנטר רמת אביב, שני מרכזים רפואיים פרטיים מובילים. מעל 30 שנה שמעבדת א.מ.ל עוסקת בכל תחומי המעבדה הרפואית, ביניהם בדיקות מיקרוביאליות, ביוכימיה בדם, סרולוגיה, מיקרוביולוגיה ועוד רבים. אמ.ל משרתת את המגזר הפרטי כמו גם מוסדות, מעבדות פרטיות, ארגונים וכו'''', ומתחייבת לשירות מהיר שעומד בתקנים הבריאותיים המחמירים ביותר. המעבדה מפעילה גם מחלקה וטרינרית שהיא המעבדה הפרטית לווטרינריה המובילה בישראל.
כתובת: חבצלת השרון 37, הרצלייה פיתוח
טלפון: 09-9561268
אתר: א.מ.ל מעבדות רפואיות

מעבדה רפואית רוזנבלט

מעבדת רוזנבלט היא מעבדה פרטית ותיקה שנוסדה לפני 60 שנה ובעלת שלושה סניפים במרכז הארץ. המעבדה עובדת עם חברות ביטוח, קופות חולים ולקוחות פרטיים ומציעה שירותים רפואיים אמבולטוריים (שאינם מצריכים אשפוז) לרבות בדיקות ייחודיות שאינן נכללות בסל הבריאות. בין שירותי המעבדה נמנות בדיקות סמים והיריון, בדיקות פוריות, בדיקות גנטיות, בקטריולוגיה, בדיקת מחלות מין ועוד. מעבדת רוזנבלט מציעה אפשרות לביצוע בדיקות באופן בהול וכן אופציה לביקורי בית באזור מרכז הארץ.
כתובת: גורדון 41, תל אביב
טלפון: 5221014 - 03
אתר: רוזנבלט מעבדה רפואית

חורל מעבדה רפואית

חורל, שהחלה כסניף של המעבדה המתקדמת A.M.L, פועלת כיום כמעבדה עצמאית כחלק מהמרכז הרפואי חורב. צוות המעבדה מוסמך לבצע בדיקות במגוון תחומי הרפואה, לרבות ביוכימיה, המטולוגיה ומיקרוביולוגיה, וכן עומד בתקני בקרת איכות מחמירים. מרבית הבדיקות נערכות תוך שעתיים, כך שבזמן קצר התשובות עשויות להיות בדרך אליכם באמצעות פקס, דואר שליחים או דואר רגיל. המעבדה מצוידת בטכנולוגיה חדישה ויעילה על מנת להבטיח דיוק, אמינות ואיכות של תוצאות הבדיקה. חורל מפעילים קו חירום זמין 24/7 ואף מבצעים ביקורי בית על מנת לערוך בדיקות מעבדה.
כתובת: יאיר כץ 12, חיפה
טלפון: 04-8343758
אתר: חורל מעבדה רפואית

מעבדות אופק

כבר מעל 20 שנה שמספקת מעבדת אופק שירותי מעבדה רפואיים לתושבי ירושלים וסביבתה מתוך המרכז הרפואי במרכז העיר. התמחותה של המעבדה היא בבדיקות מהירות במיוחד, וכן כמעט לכל בדיקה מובטחת תשובה תוך 10 דקות בלבד, ולבדיקות ההמטולוגיה והביוכימיה ניתנת תשובה בתוך יום, או שעה במקרים דחופים. המעבדה עובדת עם מס'''' חברות ביטוח ומספקת מענה בתחומי המיקרוביולוגיה, פרזיט לוגיה, הורמונים, רמת תרופות ועוד.
כתובת: רח'''' דיסקין 9 ירושלים
טלפון: 5618732 - 02
אתר: אופק מעבדות רפואיות

מעבדות רפואיות בית חולים מאיר

מערך המעבדות הרפואיות של המרכז הרפואי מאיר מאגד תחתיו 8 מעבדות נפרדות בעלות תחומי התמחות שונים, כולן מחזיקות באמתחתן את מיטב המכשור הרפואי המודרני וצוות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כלל המעבדות מבצעות ביחד מעל 500 סוגי בדיקות עבור מטופלי בית החולים מאיר, בית לוינשטיין, שלוותה ומשען. אחת המעבדות הפועלות בבית החולים היא המעבדה לבדיקות דחופות, בה ניתן שירות 24 שעות ביממה כל ימות השבוע, זאת על מנת לתת מענה למחלקה לרפואה דחופה ומחלקת הטיפול הנמרץ, כמו גם למחלקות הילדים ומחלקות האשפוז.
כתובת: טשרניחובסקי 59, כפר סבא
טלפון: 09-7472552
אתר: מעבדה רפואית בית חולים מאיר

מערך המעבדות הרפואיות סורוקה

מערך המעבדות בבית החולים הסורוקה הוא בין הגדולים בארץ ומכיל 16 מעבדות בעלות תחומי עיסוק והתמחות שונים, המבצעות כ-930,000 בדיקות כל חודש. בכל אחת מהמעבדות מועסקים רופאים ועובדים אקדמאיים בעלי השכלה של החל מתואר ראשון ועד לתואר דוקטור. המעבדות מכילות ציוד מתקדם שעומד בסטנדרטים של איכות בלתי מתפשרת ברמה בינלאומית. בין המעבדות השונות ניתן למנות מעבדות למיקופלסמה, אימונולוגיה, ביוכימיה, נפרולוגיה, פתולוגיה, הפריה חוץ גופית ועוד.
כתובת: בניין המערך הלוגיסטי, שדרות רגר באר שבע
טלפון: 08-6403433
אתר: מעבדה רפואית בית חולים סורוקה

אגף המעבדות של בית החולים איכילוב

בבית החולים איכילוב קיים אגף מעבדות ענק המכיל 20 מעבדות המשמשות לאבחון, טיפול ומעקב אחר מצבו הבריאותי של המטופל, וכן לייעוץ לצוות הרפואי בתחומים הרלוונטי על מנת להעניק את השירות המקצועי והמהימן ביותר לנבדקים. כל המעבדות משתמשות במחשבים לאורך כל תהליך העבודה, עובדה המבטיחה יעילות העבודה ומהירותה, תקשורת תקינה בין המחלקות ואפס טעויות ותקלות. אגף המעבדות של איכילוב כולל גם בית גידול חיות לניסויים בבעלי חיים העומדים בתקנים ובחוק במדינת ישראל.
כתובת: בניין סוראסקי קומה 2, וייצמן 6 תל אביב
טלפון: 03-6974220
אתר: מעבדה רפואית בית חולים איכילוב

אגף המעבדות של בית חולים שערי צדק

אגף המעבדות של בית החולים שערי צדק מבצע מעל 250 סוגי בדיקות שונים כאשר במהלך שנה אחת מתבצעות כ-2.5 מיליון בדיקות. פעילות האגף מתחלקת לשלוש מעבדות נפרדות לפי תחומים, על כל אחת ממונה איש צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רחב בתחום. מטרת מערך המעבדות של בית החולים שערי צדק היא אבחון והערכת גורמי הסיכון של המטופל, התאמת טיפול רלוונטי ולאחר מכן בדיקת יעילותו ומעקב אחריו. אחר המעבדות עוקבים מנגנוני בקרה פנימיים וחיצוניים הבודקות את איכות העבודה ויעילות הצוות בכל עת.
כתובת: ממוקם בקומה 4 של בית החולים, שמואל בייט 12, ירושלים
טלפון: 02-6555078/7
אתר: מעבדה רפואית בית חולים שערי צדק

Back to Top