מכונים לבדיקות תקופתיות בישראל

בדיקה הרפואית התקופתית היא מגמה שתופסת תאוצה בארץ ובעולם. להלן פרטי המכונים לבדיקות תקופתיות המובילים בישראל, לרבות כתובות, אתרי אינטרנט ומספרי טלפון.

הבדיקה הרפואית התקופתית היא מגמה שתופסת תאוצה בארץ ובעולם. מכונים רבים הוקמו בשנים האחרונות בכל רחבי המדינה ורובם מציעים תכניות דומות - מספר שעות של בדיקות אינטנסיביות המותאמות לגיל הנבדק ומצבו הבריאותי, על מנת להעריך את בריאותו של הנבדק, לאתר שינויים במצבו, לאבחן בהקדם מחלות ולקבוע מסגרת שנתית למעקב. ההיגיון מאחורי בדיקות אלו הוא הגילוי המוקדם והבדיקות המונעות - באמצעותן ניתן לגלות מחלות או "תקלות" בריאותיות לפני שהן מתחילות לתת אותותיהן על התפקוד הגופני של המטופל, שכן כידוע רובנו לא מגיעים לבדיקה אצל רופא אלא אם אנו מרגישים שמשהו אינו פועל כשורה. גילוי מוקדם של מחלות עשוי לקצר את תהליך ההחלמה, להוזיל עלויות ובמקרים מסוימים אף להציל חיים. כמעט כל בית חולים בארץ מפעיל גם מכון נפרד לבדיקות תקופתיות, אולם קיימים גם מכונים שמתעסקים בנושא באופן בלעדי ומתמחים בתחום הבדיקה התקופתית המונעת.

מכונים מובילים לבדיקות רפואיות תקופתיות:

מכון מור

מכון מור הוא רשת מכוני הבדיקות הרפואיות הגדולה בארץ מבית שירותי בריאות כללית, והוא מונה 17 סניפים בפריסה ארצית כאשר הסניף הראשי ממוקם בבני ברק. המכון מספק שירותי אבחון ודיאגנוסטיקה תוך שימוש במיטב הטכנולוגיה הרפואית החדישה וטיפול רפואי איכותי באמצעות אחד הרופאים המומחים במקום. מכון מור מתפעל מחלקות כמעט מכל תחומי הרפואה, ביניהם מחלקת קרדיולוגיה, אורולוגיה, גניקולוגיה, נוירולוגיה, מחלקת עור, עיניים, ממוגרפיה ועוד רבות.
כתובת: ז''''בוטינסקי 7, בני ברק
טלפון: 1-700-70-30-31
אתר: מכון מור

 

מדיטסט

מכון מדיטסט, המציע שירותי רפואה מונעת ובדיקות תקופתיות כבר 20 שנה, מתמחה בהתאמת חבילת בדיקות ייחודיות לכל מטופל על פי מאפייניו וצרכיו האישיים באופן פרטני, וכן מוסמך בתחומי רפואת הספורט ורפואה תעסוקתית. חלק גדול מלקוחותיו של המכון הן חברות ציבוריות ופרטיות, מוסדות ממשלה, וועדי עובדים ואגודות, לכן קיימת האפשרות לבצע את הבדיקות באמצעות ציוד רפואי נייד באתר הלקוח.
כתובת: כורזין 1, גבעתיים
טלפון: 03-7325151
אתר: מכון מדיטסט

מכון שמר

מכון שמר הוא מכון מהמובילים בארץ לבדיקות תקופתיות ורפואה מונעת, רפואה תעסוקתית וייעוץ רופאים מומחים. בשל קרבתו לבית החולים "בני ציון" ושיתוף הפעולה המקצועי ביניהם, מכון שמר מסייע למטופליו לקבל מענה זמין ומהיר במקרי אבחנות הדורשות המשך טיפול רפואי. מכון שמר מצויד בניידות בדיקה מאובזרות המציעות שירותי דיאגנוסטיקה לכל רחבי הארץ, כך שלמרות מיקומו בחיפה המכון מטפל בתושבים מערים רבות נוספות.
כתובת: וינגייט 2, בית הרופא, חיפה
טלפון: 04-8380528
אתר: מכון שמר

מדיטון

מדיטון היא רשת של מרכזים רפואיים אשר סניפיה פרושים בכל הערים המרכזיות בארץ - ירושלים, תל אביב, חיפה, באר שבע וחולון. מכון מדיטון עוסק במתן שירותים רפואיים במגזר הפרטי והעסקי הכוללים בדיקות תקופתיות, רפואה תעסוקתית, רפואת ספורט, מרפאות מומחים, ייעוץ רפואי משפטי, הפעלת מעבדות ומכונים ממספר תחומים ושירותים נוספים.
כתובת: רחוב החשמל 18, תל אביב
טלפון: 03-5207474
אתר: מדיטון

מרום

מרום היא רשת מכונים רפואיים רב תחומיים בעלת סניפים במספר מוקדים בארץ. הרשת משלבת בין שירותי הבדיקות הכלליות והבדיקות הרפואיות עם מכונים ומרפאות ייעודיות בתחומים שונים, כגון מרפאת אסתטיקה, רפואה משלימה, ייעוץ וטיפול פסיכולוגי, מכון שמיעה, מכון להתפתחות הילד ועוד. כמו כן, עוסקת רשת מרום ברפואת ספורט וברפואה תעסוקתית, בדומה למרבית המכונים העצמאיים בארץ. שירותי המרכז הרפואי ניתנים על ידי מומחים ורופאים מובילים בתחומם בארץ כבר יותר מ-17 שנים.
כתובת: שדרות בן גוריון 63, קרית ביאליק
טלפון: 04-9020900
אתר: מרום

שיב"ת - שיבא בדיקות תקופתיות

מכון שיב"ת הוא אחד המכונים המקצועיים שמפעיל בית החולים שיב"א תל השומר, והוא ממוקם בבניין המרכזי של בית החולים. מכון שיב"ת מציע סל בדיקות תקופתיות המתבצעות אחת לשנה, למען גילוי מוקדם של גורמי סיכון בריאותיים. המכון מוסמך לתפעל מרפאת ספורט מתקדמת באישור משרד הבריאות וכן להעניק אישור להשתתפות בספורט תחרותי ואתגרי. בשל אינטנסיביות ואורך הבדיקות, לנבדקים תוגש ארוחת בוקר במהלכן ולרשותם עומדות מקלחות מאובזרות וחניה בשפע בסמוך למכון.
כתובת: רמת גן 52620
טלפון: 03-5302018
אתר: מכון שיב"ת

מכון ברזילי

המרכז הרפואי ברזילאי הקים גם הוא מכון לבדיקות רפואיות תקופתיות לטובת תושבי הדרום והמוסדות הפועלים בו. המכון משרת גופים חיצוניים רבים כמו מפעלים, משרדים ממשלתיים, וועדי עובדים ועוד. מכון ברזילי מתאים את סל הבדיקות למין הנבדק, גילו ומצבו הבריאותי, ונותן הטבות לפי הסכם המטופל עם קופות החולים.
כתובת: ההסתדרות 2, אשקלון
טלפון: 08-6745282
אתר: מכון ברזילי

המכון לבדיקות תקופתיות של אסף הרופא

המכון לבדיקות רפואיות תקופתיות של אסף הרופא ממוקם במתחם נפרד ומטופח המציע לנבדקים חנייה סמוכה חינם, ארוחת בוקר עשירה בחדר האוכל ומקלחות בתוך המתחם. על מנת למנוע צפיפות ועומס, מספר הנבדקים מוגבל ל-25 ביום בלבד, מה שנותן תחושה אינטימית יותר, נעימה ומרווחת. למכון הסכמים עם קופות החולים כללית, מכבי ומאוחדת, והוא מוסמך להעניק אישורים רפואיים לספורטאים תחרותיים ומקצועיים.
כתובת: בניין מס, 108, צריפין
טלפון: 08-9779986
אתר: מכון אסף הרופא

מכון First class - מכון רקנאטי

מכון רקנאטי הוא המכון לבדיקות רפואיות תקופתיות של בית החולים בילינסון מבית המרכז הרפואי רבין. המכון נחשב ליוקרתי ולמשוכלל מסוגו בארץ, והוא מציע תנאים בסטנדרטים גבוהים ביותר לנבדקיו על מנת להקל על אי הנוחות שביום בדיקות אינטנסיבי שכזה. בין ההטבות המוצעות למטופלי המכון נמנים רופאים מומחים ומובילים, דיילת אישית המלווה את הנבדק לאורך היום, ייעוץ חינם של דיאטנית בנושאי תזונה נכונה ובריאה, חנייה פרטית, הגבלת הנבדקים ל-30 ביום וקבלת דו"ח מפורט מיד בסיום הבדיקות.
כתובת: ז''''בוטיסקי 39, פ"ת, בניין מרפאות חוץ קומה 3
טלפון: 9378244/5/7 - 03
אתר: מכון First Class

המכון לבדיקות תקופתיות ברמב"ם

כבר יותר מ-20 שנה שנערכות בדיקות רפואיות תקופתיות במכון של בית חולים רמב"ם בחיפה, כחלק ממערך הרפואה המונעת של המרכז. המכון מציע סל בדיקות עשיר המסתיימות תוך מספר שעות תחת קורת גג אחת, מה שחוסך מהנבדק את הנטל שבלהתרוצץ בין מרפאות, מכונים ומקומות שונים. לרשות המטופלים עומדים פסגת הרופאים של המרכז הרפואי וכן טכנולוגיה חדישה ומתקדמת המותאמת במיוחד לצרכי המכון.
כתובת: העלייה השנייה 8, חיפה, בניין האבן
טלפון: 04-7772688
אתר: מכון רמב"ם

Back to Top