סיורים מודרכים ברומא

סיורים מודרכים ברומא

רומא מהווה יעד היסטורי ותרבותי בעולמנו כבר 2,500 שנה. העיר הציורית והמרשימה הזו היא שילוב של היסטוריה עשירה המוצגת לראווה ברחובות יחד עם עיר מודרנית בה חיים ומבקרים מליוני אנשים. רומא – הידועה בשם "עיר הנצח" – היא שילוב של תקופות עתיקות עם העידן המודרני, העבר עם ההווה, וזה כמעט בלתי אפשרי שלא להתאהב בה.

כשתצאו לסיור ברומא תבחינו בחורבות עתיקות עוצרות נשימה, אבל תוכלו גם להתאהב בככרות המקסימות שלה, חנויות משפחתיות, ומהרחובות המרוצפים. תוכלו ליהנות מקפוצ'ינו בעודכם נחים לכם בכיכר דל פופולו ומתכוננים לסיור קניות איטלקי אותנטי לאורך רחוב ויה דל קורסו הידוע.

סיורים מודרכים ברומא
סיורים מודרכים ברומא, "עיר הנצח" המשלבת ישן וחדש בצורה כה ייחודית.

שילוב של ישן וחדש

מאוד מסקרן לצפות בקטנועים, קורקינטים וכלי רכב זעירים אחרים עושים את דרכם בין המכוניות והאוטובוסים בעיר הצפופה הזו. כשאתם יוצאים לסיור ברומא, אחד המקומות המומלצים ביותר לבקר בהם זו המזרקה הגדולה ביותר בעיר, מזרקת טרווי מהמאה ה -18 הנמצאת לפני היציאה למדרגות הספרדיות. תוכלו לשוטט בסמטאות המרוצפות, ותוך כדי לגלות את הכיכרות ההיסטוריות של האימפריה הרומית כשלאורך כל הדרך תמצאו גלידריות מעולות.


חושבים על סיור מודרך בעברית ברומא?

טיאמו רומא זו הכתובת בשבילכם! דן שלזינגר מתגורר ברומא כבר משנת 1997 ומדריך קבוצות ויחידים בשלל מסלולים המשתנים בהתאם לצורך. בקרו באתר לפרטים נוספים: https://www.tiamoroma.co.il  הסיורים המודרכים נערכים בשיתוף פעולה עם חברת התיירות הוותיקה "סולו איטליה" המוציאה טיולים לאיטליה כבר 20 שנה.


מכפר קטן לעיר הנצחית

רומא גדלה מכפר קטן על נהר הטיבר והפכה לבירת הממלכה הרומית ומשם הוסיפה לגדול לבירת הרפובליקה הרומית ולבסוף בירת האימפריה הרומית – שהותירה אחריה מורשת עשירה.

דמיינו את עצמכם כאזרח רומי מהעת העתיקה שעובר דרך הפורום הרומי בדרככם למירוץ סוסים בקרקס מקסימוס או בדרך לעודד גלדיאטורים בקרבות הנערכים בקולוסיאום. תיהנו מההיסטוריה הנדיבה של הנצרות בעת שאתם פוסעים במוזיאונים הרחבים של הוותיקן. שטפו את העיניים עם יופיין של בזיליקת פטרוס הקדוש והקפלה הסיסטינית המרהיבה של מיכלאנג'לו.

כל הדרכים מובילות לרומא

ישנה האמירה הישנה "​שכל הדרכים מובילות לרומא" – ובכן, במשך כמעט אלף שנים, כל הדרכים הובילו לרומא, האימפריה הגדולה ביותר שהעולם הכיר. עכשיו, הדרכים הישנות האלה של רומא יכולות להוביל אתכם אל הקולוסיאום, הפורום הרומי, מדינת הוותיקן, מזרקת טרווי, הפנתיאון ועוד יצירות מופת מימי הביניים, הרנסנס והבארוק. סיורים ברומא מאפשרים לכם הזדמנות להכיר את המורשת התרבותית העשירה ואת האומנות המרהיבה של העיר הזו.

לא משנה לאן ההרפתקה הרומית שלכם לוקחת אתכם, סיור ברומא תמיד מבטיח חוויה מיוחדת ושונה מבכל מקום אחר בעולם.

סיורים פרטיים או קבוצתיים?

רומא לא נבנתה בתוך יום, ולכן גם לא ניתן לראות אותה ביום אחד. מומלץ למצוא מדריך סיורים ולצאת לסיורים פרטיים או קבוצתיים ברומא. בין המסלולים הפופולריים בותר תמצאו את: רומא העתיקה (הקוליסאום, גבעת פלטין, הפורום רומי וקשת טיטוס), סיור בוותיקן (מוזיאוני הוותיקן, הקפלה הסיסטינית, בזיליקת סנט פיטר) וסיור הליכה ברומא (הפניתאון, כיכר נבונה, מזרקת טרווי, המדרגות הספרדיות). במסגרת סיורים פרטיים ברומא תוכלו לבקר במקומות פחות מוכרים, ככה שאין כמעט סוף לאפשרויות לספוג יופי והשראה מהעיר הנצחית.

Leave a comment